Новорічна знижка на ролети до 25% – Захистіть свій будинок з вигодою!
Роллеты Одесса
Written by Елена

Новорічна знижка на ролети до 25% – Захистіть свій будинок з вигодою!

На честь свят, що наближаються, компанія “Елпол” пропонує всім бажаючим купити ролети в Одесі за спеціальними акційними цінами.

Це дозволить вам істотно оптимізувати ремонтний бюджет. Напередодні Нового року і Різдва завжди знайдеться, куди витратити зекономлені гроші.

Ми маємо п’ятнадцятирічний досвід виробництва та продажу ролет різного призначення. Більше 6 років є офіційними сертифікованими партнерами білоруської ГК» Алютех ” — одного з найбільших в Європі виробників ролетних профілів і воротних систем. Якість продукції підтверджена не тільки документацією, що додається, але і масою позитивних відгуків наших задоволених клієнтів.

Ролети “Алютех” характеризуються привабливим зовнішнім виглядом, надійністю конструкції, прекрасною якістю лакофарбового покриття і підвищеною стійкістю до зносу. Знижка на ролети до 25% від компанії «Елпол» допоможе вам захистити вікна і вхід в приміщення красиво і без зайвих витрат. Всі моделі ролетів “Алютех” виконані в сучасному дизайні і обладнані автоматичним управлінням. Зараз ми реалізуємо три різних типи ролетної продукції з білоруських матеріалів:

TREND – самий бюджетний варіант, проте, ці конструкції прекрасно справляються із захистом приміщення. Застосовується надійний профіль, стійкий до зносу, здатний прослужити чималий термін.
SECURITY-бажаєте отримати максимальний рівень захисту? Купуйте саме цю конфігурацію ролетів. Вона відрізняється додатковою міцністю, більш високим рівнем шумо – і теплоізоляції, добре протистоїть фізичним навантаженням.
PRESTIGE – ці ролети міцні і зручні у використанні. При їх виробництві дотримуються максимальні Конструкційні вимоги, тому відсутні будь-які зазори або виступи. Високоякісна фарба підвищеної твердості надовго забезпечує презентабельний зовнішній вигляд, а застосовувані в конструкції посилені профілі – довговічну роботу виробу.

Види ролетної продукції від компанії ” Елпол»

Ми виробляємо кілька видів ролет. Залежно від функціонального призначення, їх можна розділити на три великі категорії:

Рольставні. Хороший спосіб захистити двері і вікна від впливу погодних умов, шуму або несанкціонованого вторгнення. В основі конструкції системи лежить міцне полотно, зібране з ламелей шляхом їх шарнірного з’єднання, і закритого короба з автоматичним або ручним приводом. Залежно від товщини профілю вдається досягти класу захисту від злому на рівні Р3/Р4, що підтверджується відповідними сертифікатами.
Ролетні решітки. Прекрасний приклад поєднання надійного захисту і сучасної естетики. Прийшли на зміну своїм застарілим «колегам» з чавуну або сталі. Володіють великим запасом міцності. Ми пропонуємо на вибір 19 можливих варіантів кольору решіток, щоб повністю задовольнити вимоги замовників.
Рольворота. Використовуються в самих різних приміщеннях: гаражах, об’єктах торгівлі, виробничих цехах і т.п. ламелі ролетних воріт істотно товщі і ширше своїх віконних аналогів, тому рольворота здатні витримувати значне фізичне навантаження. Їх особливо часто встановлюють там, де недостатньо простору для функціонування звичайних орних або відкатних воріт.

Для всіх, які вирішили купити ролети Одеса є містом з прекрасними можливостями для цього — саме тут з 1996го року працює компанія «Елпол». Ми вітаємо всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб наступний рік приніс у ваші сім’ї радість і благополуччя. Будьте здорові і щасливі! І звертайтеся до нас, щоб забезпечити сучасний і практичний захист ваших приміщень!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *