Алюминиевые конструкции

Алюмінієвий профіль

У будівництві незамінний. Фасадне скління, вікна, двері, балкони, тераси, внутрішні перегородки в приміщенні – всі ці конструкції роблять найчастіше з алюмінію. Вони дозволяють надати навіть грандіозного спорудження легкість і легкість, надійні, довговічні, прості в установці і використанні. За якісними характеристиками алюміній програє лише сталі. Зате виграє в ціні, він набагато дешевше. Що стосується інших металевих конструкцій, порядок цін на які можна порівняти з алюмінієвими, останній набагато краще тримає навантаження, більш довговічний.

Пожежна безпека

Профіль відповідає всім можливим нормам. Ні алюміній, ні його сплави не горять, не сприяють поширенню вогню.

Міцність

Метал стійкий до деформації, відмінно тримає форму, зберігаючи цілісність конструкції при навантаженні. Легкий, міцний алюміній чудово підходить для створення життєздатних систем з великою площею.

Довгий термін служби

Не подається корозії, не вимагає покриття захисними складами або підфарбовування. Термін служби при нормальній експлуатації не менше 50 років.

Екологічний

Профіль не токсичний, не виділяє шкідливих речовин при нагріванні або під дією атмосферних умов. Допустимо використовувати в лікарнях, дитячих установах.

Підтверджена якість

алюминиевый профильБудівельнику і замовнику найбільш важливо, щоб алюмінієва конструкція, яку встановлюють в будинку, була надійною, гарантувала безпеку при експлуатації. Ми використовуємо Алюмінієвий профіль виробництва Алютех. У його якості ми переконалися, на своєму досвіді, після декількох років роботи з ним. Ви можете оцінити його надійність, вивчивши документи. Переконайтеся самі: на нього є всі необхідні сертифікати відповідності, вони пройшли безліч випробувань в лабораторних умовах, виробництво здійснюється на кращому обладнанні, із застосуванням сучасних технологій. Сертифікати та протоколи випробувань профілю Алютех на сайті нашого партнерана сайте нашего партнера

Знання та досвід

Виготовлення конструкцій з алюмінію високотехнологічний процес, що вимагає серйозних знань і досвіду. Наша компанія займається продажем а також установкою металоконструкцій більше 10 років. Сьогодні ми продаємо, встановлюємо і обслуговуємо

  • Алюмінієві перегородки
  • Алюмінієві двері
  • Алюмінієві вікна
  • Алюмінієві балкони

Детально про види профілю і конструкцій ми тут розповідати не будемо. Їх дуже багато, всі різні за призначенням і ціною. Приходьте до нас із завданням, ми підберемо конструкцію, яка вирішить всі ваші питання.