решетка на окне

Грати

Металеві решітки на вікна, двері, балконні блоки і зараз замовляють часто. Вони вирішують питання захисту приміщення, успішно конкуруючи з ролетами, протизламними вікнами і сигналізацією. Поява ролет з гратчастим профілемнесколько зменшило попит на металеву решітку, але ми часто зустрічаємося з завданнями, кото вирішуються тільки установкою металевої шетки. Установка решіток на вікна виправдана тоді, коли потрібна безперервна захист приміщення від проникнення, і потрібно зберегти огляд з вікна.

Ми робимо і встановлюємо зварні металеві решітки в Одесі. Малюнки є в каталозі або можете дати свій ескіз. Конструкцію можна доповнити готовими кованими елементами. Ми можемо акуратно приварити будь-які візерунки і вензелі. Готову конструкцію ми фарбуємо 3-х компонентною фарбою, яка захистить метал від корозії і забезпечить хороший вигляд.

Переваги металевих решіток
Захист вікон від проникнення

Зламати можна все, питання в тому, які інструменти для цього знадобляться, скільки це помітить і яка кількість шуму створить. Розкрити грати складніше, ніж звичайну роллету. Якщо це Ролета з віконного, пенозаполненного профілю. Екструдовані ролети складаються з суцільнометалевого профілю, він твердіше пенозаполненного. Надійніше за все стаціонарні конструкції, але і правильно встановлена відкривається решітка, сильно ускладнить зловмисникам проникнення в будинок.

Ціна

Зварні конструкції за ціною порівнянні з віконними ролетами, і в рази надійніше. З усіх можливих засобів захисту вікон від проникнення цей самий маловитратний. Ціна залежить від матеріалу: круглий прут, квадратний, найдешевше металева смуга. Ковані конструкції коштують більше. Авторські красиві ковані решітки або ворота, можуть коштувати дуже дорого, але це вже інша історія.

Вид

Ми робимо різні конструкції, які виглядають сучасно і акуратно. Вони надійно захищають вікна. Ковані решітки прикрасять практично будь-яке вікно, вони елегантні і витончені. Зварні конструкції виглядають простіше, але їх можна прикрашати кованими декоративними елементами. Втім, часто потрібна саме така зовнішня архітектурна лаконічність.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  решетки на окна

  Які бувають

  Стаціонарний

  Цілісна конструкція приварюється або прикручується болтами до заставних в товщі стіни. Це найнадійніший вид кріплення віконної решітки. Щоб залізти у вікно, доведеться болгаркою зрізати конструкцію в декількох місцях. Однак з точки зору пожежної безпеки ставити її в квартиру ризиковано. Навіть якщо стулка знімна, швидко розкрутити болти не вийде, тим більше якщо вона приварена.

  Розстібний

  Це може бути одна стулка або дві, що закриваються спеціальним запірно-орним механізмом зсередини за допомогою захищеного важеля з боку рами вікна. Можна закривати стулки навісним замком зсередини або накладним металевим замком.

  Розсувний

  Конструкція встановлюється зазвичай всередині приміщення, і складається в гармошку по сторонам вікна. Один з найбільш зручних видів віконних решіток, оскільки поєднує міцність і практичність. Недолік в тому, що виглядають вони не дуже витончено, але це з лишком покривається їх функціональністю.

   

  Тамбурний

  Для закриття тамбура в багатоповерхівці зазвичай встановлюють тамбурні двері. Вони можуть бути суцільнометалеві, гратчасті або з комбінованим заповненням. Специфіка таких решіток в тому, що площа отвору зазвичай велика. Ми пропонуємо в такому випадку встановлювати двостулкові двері з металевим низом і гратчастим верхом, або повністю гратчасті. В такому випадку вага стулки буде невеликий, можна використовувати звичайні петлі і замок. Для суцільнометалевих дверей великої площі потрібні посилені петлі і замок. Плюс тамбурної решітки в тому, що вона дозволяє розглянути гостя не відкриваючи двері квартири. У зловмисника буде менше шансів залишитися в тіні. Мінус в тому, що гратчасті двері не захистить вашу квартиру від шуму і холоду з під’їзду.

  Тут фото тих виробів, які ми вже встановили. Це далеко не всі об’єкти, реальних робіт було набагато більше. У будь-якому з наших салонів вам покажуть каталог в можливими малюнками, допоможуть вибрати вид установки і матеріал, з урахуванням всіх ваших очікувань.