Written by Елена

Творчий підхід в виборі ролета

Так само, як і зовнішній вигляд людини може багато розповісти про неї, так і зовнішня прикраса вашого будинку може нести багато інформації про вдачу власника будинку, про атмосферу в сім’ї, яка проживає в цьому будинку.

Це одна з важливих причин, чому до зовнішнього вигляду фасаду вашого будинку необхідно поставитися з ретельним підходом. Особливо враховуючи той факт, що на сьогоднішній день маємо достаток будівельних матеріалів, які дозволять реалізувати будь-яку вашу примху.
Якого б кольору не були стіни вашого будинку, у вас закріплюється чудова можливість надати родзинку у зовнішньому вигляді та урізноманітнити дизайн будинку аксесуарами, і зокрема мова піде про ролетні системи.
На сьогоднішній день різнокольоровими ролетами нікого не здивувати. На вітчизняному ринку безліч пропозицій, які допоможуть вибрати різноманітну колористику для ролетного профілю.
Більше того, є можливість вибрати не тільки фіксований колір, а й різні незвичайні колірні варіації, наприклад, кольори дорогоцінних металів, і т.д. Так само до самого ролетного полотна можна замовити такого ж кольору та інші комплектуючі (захисний короб, профілю, напрямні шини) – в результаті весь комплект має завершений та аристократичний вигляд.
На що може розраховувати клієнт при виборі ролетних систем виробництва ДК «Алютех»?
Прибічники консервативних рішень звичайно віддають перевагу чистим, класичним кольорам. Але останнім часом тенденція змінилася у бік сміливих рішень у дизайні, які здатні представити ваш будинок чи не твором мистецтва. Саме таке відчуття може отримати клієнт, який замовляє у нас виготовлення ролетів.
Крім всіх переваг, які ви отримаєте в результаті встановлення ролет фахівцями нашої компанії, ви можете вибрати форму захисного короба, який якнайкраще підійде до фасаду вашого житла, підкреслить його унікальність і красу.
Навіть якщо фактор зовнішнього вигляду будинку винести на другий план, за допомогою встановлених ролетів ви створюєте комфортні умови всередині приміщення. Між вікнами і ролетною системою утворюється повітряний прошарок, який допоможе вам заощадити на опаленні, оскільки зберігає тепло, виконуючи функцію термоса.
Якщо у вас є побоювання щодо безпеки будинку під час вашої відсутності – сміємо запевнити, що ролетні системи ДК «АЛЮТЕХ» сертифіковані на високий клас стійкості від злому. Крім того, установку ролет будуть робити сертифіковані фахівці високого рівня, за плечима яких вже сотні і навіть тисячі успішно зданих об’єктів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *