Written by Елена

Утеплені ворота з хвірткою

Компанія “Елпол” пропонує ворота власного виробництва.

Ворота зібрані з двостороннього профлиста з утеплювачем, і вбудованими хвіртками. Такі ворота особливо актуальні в холодну пору року, так як володіють чудовими теплоізоляційними властивостями – максимально зберігають приємний і комфортний для людини рівень тепла в приміщенні. Також в даних воротах передбачені вбудовані хвіртки, що робить їх дуже практичними і зручними в щоденному використанні.

Дана модель воріт виробляється з матеріалів відмінної якості, які мають високий ступінь захисту від негативного впливу різних факторів зовнішнього середовища, в тому числі ультрафіолетового випромінювання, сильних поривів вітру і високого рівня вологості. Також при виготовленні даної моделі воріт компанія Ейпол застосовує тільки передові технології виробництва, завдяки чому її продукція має дуже довгий експлуатаційний період, під час якого ворота працюють без поломок і нарікань. Також при необхідності на ворота можна встановити автоматику світових виробників .

Компанія “Елпол” вже протягом двадцяти років радує покупців відмінною якістю своїх воріт і ролетних систем. Ми тісно співпрацюємо з білоруською компанією “Алютех”, яка є світовим гарантом відмінної якості і довговічності автоматики для воріт і ролетних систем.

Ворота від компанії “Елпол” – це відмінна якість, міцність конструкції, привабливий зовнішній вигляд і довговічність.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *