Маркіза


Маркізи потрібні для створення тіні. Це дуже зручний спосіб захистити від палючих сонячних променів вікна будинку, терасу, літній майданчик міського кафе або ресторану. Щільна тканина маркізи не пропускає світло і не намокає під час дощу. Влітку цього достатньо, щоб зручно розміститися під навісом в шезлонгу або за столиком з прохолодним коктейлем.

маркиза

Тканина маркізи можна вибирати. Матеріал як правило щільний поліестер, з водовідштовхувальним покриттям. Він не вигоряє, не мокне. Випадково впала гілка дерева його не порве. Весь сонячний сезон Маркіза зазвичай стоїть відкритою, а восени її прибирають в короб. Під час сильного вітру або зливи будь-яку маркізу краще скласти, щоб не пошкодити конструкцію. Особливо небезпечний вітер, через високу парусності тенту.

Щоб ви могли купити таку маркізу, яка буде ідеально підходити саме вам, ми тримаємо великий асортимент різних навісів.

 • Ліктьові маркізи. Це найбільш проста і доступна за ціною конструкція. Даний вид ділиться на наступні підвиди: відкритого, напівзакритого і повністю закритого типу. Відкриті конструкції мають мінімальну ціну і просту конструкцію. Напівзакриті моделі мають додатковий захист полотна, що значно впливає на термін їх служби. Повністю закриті конструкції-найнадійніші з усього модельного ряду. Вал з покриттям і розпірні штанги надійно захищені, завдяки чому конструкції не страшні ніякі впливу навколишнього середовища.
 • Терасні маркізи. Тент складається з алюмінієвого каркаса з натягнутим на нього покриттям. Легко стає навіть на тераси з великою площею. Особливість цих навісів-вони можуть створювати тінь в горизонтальній і у вертикальній площинах.
 • Коробові конструкції встановлюють для затемнення віконних прорізів або над дверима магазинів або ресторанів. Подібна конструкція являє собою каркас з металевих дуг, обтягнутий покриттям. Подібні навіси можуть послужити прекрасним декоративним елементом, а також рекламоносієм, завдяки можливості нанесення логотипу на поверхню покриття.
  Конструкції з падаючим ліктем встановлюють для затемнення віконних прорізів. За допомогою ліктя каркас з покриттям фіксується в похилому положенні від вікна, створюючи необхідну тінь всередині приміщення.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Чому це добре:

  • Маркізи, які ви купите у нас, з хорошим дизайном. Вони будуть хорошим доповненням будь-якого архітектурного рішення.
  • Забезпечують прохолоду в літній полудень. Меблі не буде вигоряти і псуватися.
   Монтаж навісу залишає вільною циркуляцію повітря під ним
  • Міцний алюмінієвий каркас з великим опором до сильних вітрових навантажень. Покриття стійке до впливу факторів зовнішнього середовища.
  • Установка займає від 1 години.

  Замовте вподобану вам модель в компанії ” Елпол “(Одеса). Наші монтажники приїдуть на замір, дадуть рекомендації щодо вибору підходящої за функціональністю і ціною маркізи. Встановлять її тоді, коли скажете ви.