калитки Элпол

Хвіртка

Хвіртка і ворота повинні бути в одному стилі, в будь-якому будинку це єдиний ансамбль. Але це далеко не все. Вимоги до функціональності хвіртки вище ніж до воріт. Нею користуються на порядок частіше, ніж воротами. Не всі ж їздять на машинах. Тому хвіртка в будинку повинна бути міцною, легко відкриватися, також закриватися, надійно замикатися. Дуже зручно, якщо хвіртку можна відкрити з дому, не виходячи на вулицю. Значить повинен бути електрозамок з можливістю підключення домофона. Ми зробимо для вас конструкцію, яка буде збігатися з вашими воротами по стилю виконання, по висоті, матеріалами і використовуваної фурнітурі. Ось що ми можемо запропонувати.

Металева хвіртка

Коробка і рама стулки виготовлені з металевої труби, пофарбованої в тон всієї конструкції. По внутрішньому периметру стулки ролетні напрямні, розмір вибираємо в залежності від матеріалу заповнення. Вибирайте будь-яке потрібне вам заповнення. Зазвичай ми встановлюємо ролетний профіль, сендвіч панель, металопрофіль, профнастил або дерево. Матеріал збігається із заповненням воріт. Колір, фактура заповнення на ваш вибір. Фурнітура в двох варіантах: найпростіша для бюджетних конструкцій, хороший замок і ручка для всіх інших. Це повністю наш продукт, ми його постійно вдосконалюємо, підбираємо комплектуючі в співвідношенні ціна-якість.

Перевага металевої хвіртки-ціна. Приклади ншіх робит

металлическая калитка ЭлполOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA калитка Элпол

Алюмінієва серія 100

Раму і стулку ми робимо з алюмінієвого профілю з порошковим забарвленням. Заповнення те ж, що в металевій конструкції, тобто будь-яке. Великий вибір кольорів, тільки перевірена фурнітура. Поліпшенням конструкції, не збільшуючи ціну. Вартість більше, ніж металевої, менше, ніж ADS400.

Переваги серії 100:

 • не іржавіє, не вимагає підфарбовування
 • надійна, жорстка конструкція
 • великий вибір варіантів комплектації і заповнення.

Алюмінієва ADS400 Alutech

Замовляється за вашими розмірами, приїжджає продукт, повністю готовий до установки. Конструкція алюмінієва, з порошковим заводським забарвленням. Великий вибір стандартних кольорів. Заповнення на вибір: сендвіч-панель, алюмінієвий екструдований профіль шириною 37, 82 і 87 мм, ролетний профіль AG77, профнастил з забарвленням або дерев’яна дошка. Хороша надійна фурнітура, якісна ручка, трисекційні петлі.

Переваги ADS400:

 • міцність, розрахунковий термін служби 15 років
 • прихований кріплення, таку конструкцію важко зламати
 • полімерне покриття елементів.

ADS400

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  ЗК будь-якої конструкції, додатково ми можемо встановити важільний доводчик, який полегшує відкриття/закриття стулки. Наші фахівці можуть встановити електрозамок. Якщо ж на додаток до електрозамку встановити домофон або кодову панель, ви зможете відкривати і закривати хвіртку на відстані. Перед покупкою, наші монтажники зроблять завмер, врахують всі Ваші побажання, щоб ваша хвіртка мала оптимальну для вашого будинку конфігурацію і доступну ціну.

  Компанія Елпол займається виробництвом вже більше 15 років. Ми накопичили достатньо досвіду в цій справі. Знаємо, які матеріали і фурнітуру варто ставити, а які ні, навчилися вирішувати нестандартні завдання. У нас якісний продукт за порівняно невисокою ціною. При цьому ви можете бути впевнені, що виготовлена і встановлена хвіртка буде у відповідності з усіма діючими нормами. Все це гарантує відмінну роботу хвіртки довгі роки, за умови правильної експлуатації і щорічного сервісного обслуговування раз. Елпол, як виробник дає гарантію на всю свою продукцію 1 рік.

  Що Ви отримаєте, замовивши хвіртку в Елполе:

  • надійна конструкція, яка захистить ваш будинок від зловмисників;
  • чудовий зовнішній вигляд, в одній стилістиці з воротами і забірними секціями;
  • підбір комплектації, що гарантує високу міцність і довговічність;
  • великий вибір кольорів варіантів заповнення і фурнітури;
  • професійний монтаж;
  • оптимальна ціна.