Замовити ворота в Одесі сьогодні просто. Як і у всій Україні, у нас багато підприємств, які спеціалізуються на виготовленні та встановленні воріт будь-яких конструкцій. Конкуренція висока та вибір величезний. Завдяки цьому рівень цін на всі моделі є відносно низьким. І тут криється небезпека. Купуючи недорогі конструкції, звертайте увагу на якість. Виробникам завжди доводиться економити на комплектації, щоб знизити вартість та зробити свій продукт конкурентнішим.

Ми також це робимо. Намагаємося здешевити конструкцію, щоб вона була доступнішою для покупців. Але при цьому наші інженери стежать за тим, щоб не страждала функціональність. Ворота повинні залишатися надійними і служити довго. Це безпосередньо залежить від якості та товщини металу, самої конструкції та того, наскільки грамотно ворота встановлені. Якість нашої роботи на всіх етапах ми гарантуємо.

Тут є описи всіх видів воріт, пояснення тонкощів їхньої роботи в конкретних умовах, слабких місць. Можливо, вам не захочеться читати багато тексту, тоді просто поставте запитання в чаті. На лінії досвідчений менеджер, вона знає про металоконструкції майже все.

Секційні ворота             Розпашні ворота           Откатні ворота               Ворота ADS400

секційні ворота
розпашні ворота
 відкатні ворота
ворота АДС400

Ми, компанія Елпол, займаємося металоконструкціями понад 10 років. За ці роки ми перепробували комплектацію різних виробників, і вже розуміємо, на чому можна заощаджувати, а на чому в жодному разі не можна. Бувало, ми помилялися при складанні конструкції або при монтажі, але це було ще на початку. Часто доводилося вирішувати нестандартні завдання, де звичайні рішення не проходять. Натомість тепер у нас є те, що не купиш – досвід. Ваші ворота робитимуть професіонали, можете не сумніватися. Ми часто буємо на старих наших об’єктах, бачимо як стоять ворота, які ми ставили кілька років тому. Нерідко нашими замовниками стають сусіди наших колишніх клієнтів. Встановлені нами конструкції рекламують нас самі. Сарафанне радіо працює не гірше за інтернет.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  ворота

  Ціна залежить від виду конструкції, комплектації та заповнення. Якщо вам потрібна автоматика, додайте вартість автоматики та аксесуарів. Ми робимо продукти різного цінового класу, але в будь-якому випадку це має бути робоча надійна конструкція, стійка і безпечна. Дешеві ворота такими бути не можуть. Наша ціна відповідає якості.

   

  Звертайтесь, будемо раді допомогти!