Двері з профілю ПВХ бувають балконні, міжкімнатні, вхідні. Всі вони виготовляються з використанням різного профілю, склопакетів і фурнітури. Компанія Елпол пропонує металопластикові конструкції з профілю різних виробників. Найпопулярніші: VIKA, VIKA Light, Aluplast, Koning, Brokelman, Lider, КВЕ, TROCAL, KOMMERLING. Для кожного замовлення ми підбираємо оптимальний вид профілю і комплектації в залежності від потреб замовника.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Балконні двері

  балконная дверь ПВХВиготовляються як правило з того ж профілю, що і скління балкона або вікна ПВХ. Зазвичай тут не потрібно посилений захист від злому. Ми радимо встановлювати на балконні двері поворотно-відкидну фурнітуру та енергозберігаючий склопакет. Тоді балконні двері ПВХ буде зберігати тепло в будинку і у вас буде можливість відкрити її в режимі провітрювання. Заповнення може бути цільним склопакетом, двома склопакетами з перегородкою. Для економії можна нижню частину заповнити полікарбонатною сендвіч-панеллю. Для того щоб максимально захистити приміщення, на балконний блок можна встановити захисні ролети.

  Міжкімнатні двері

  Приймають на себе набагато більше навантаження, ніж балконні. Міжкімнатні двері виготовляють з надійного профілю, з використанням якісної фурнітури. Профіль і петлі повинні витримувати підвищене навантаження, оскільки стулка часто залишається відкритою. Профіль не повинен деформуватися з часом, а петлі не повинні провисати. Якісні ручка і замок дозволять вам користуватися нею довго і з задоволенням.

  Заповнення може бути яким завгодно. Практично все, що придумає ваш дизайнер, можна реалізувати при виготовленні металопластикової конструкції ПВХ. Але найчастіше це все той же склопакет і полікарбонатна вставка в різних модифікаціях. Міжкімнатні двері не зобов’язані бути білими. Ламінація під дерево і в інший колір дає можливість зробити будь-яку по виду двері. Металопластикові конструкції не бояться вологи, тому їх можна встановлювати у ванних кімнатах, саунах, лазнях і басейнах. У житлових приміщеннях такі двері встановлюють рідко, віддаючи перевагу дереву або МДФ. Найчастіше їх замовляють в офіси або громадські організації. Металопластикова конструкція відмінний варіант для лікарень і дитячих садків, її дуже зручно підтримувати в чистоті.

  Вхідні двері

  входная дверь

  Переваги вхідної конструкції ПВХ очевидні:

  • висока теплоізоляція
  • освітлення приміщення при установці склопакета
  • стійкість до деформації
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища
  • висока зламостійкість
  • відносно низька вартість.

  Для того, щоб вхідні двері були надійними, її роблять з посиленого профілю, із застосуванням спеціальної фурнітури. Це підвищує вартість, але і гарантує вам спокій в процесі її використання. В якості вхідної конструкції, з більш високим ступенем надійності рекомендуємо алюмінієві. Коштують він дорожче, але за своїми якостями перевершують металопластикові.

  Замовте оптимальну для вашого об’єкта дверну конструкцію після попередньої консультації з нашими фахівцями. Ми оперативно виконаємо Ваше замовлення і зробимо монтаж у зручний для вас час.

  Приклади наших робіт дивіться в портфоліо