Замір

Ми не просто поміряємо отвір, ми дамо рекомендації щодо того, як краще закінчити отвір, щоб можна було встановити ролету, ворота або автоматику економно і якісно. Постараємося приїхати протягом дня, у зручний для вас час.

Установка

Як тільки замовлена вами роллета, ворота або автоматика будуть готові, ми відразу зв’яжемося з вами і призначимо день установки в зручний для вас час. Іноді нам доводиться просити клієнтів трохи відстрочити цей момент, тому що ресурс наших монтажників обмежений, у них як у всіх тільки 24 години на добу, а замовлень в сезон буває багато. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання, і зробимо установку тоді, коли потрібно вам.

Гарантійне обслуговування

На все, що Ви у нас купуєте, поширюється гарантія. На автоматику гарантію дає виробник, термін гарантії від 2 до 5 років на різні марки. На вироблену нами продукцію гарантію даємо ми, Елпол, за умови, що встановлюють наші монтажники.

Сервісне обслуговування

За ролетами і воротами потрібно доглядати, тоді вони прослужать довше. Теж стосується автоматики. Якщо ви належите до рідкісної, в нашій країні, категорії дбайливих господарів, ми готові провести профілактичне регулювання ваших воріт, ролет і автоматики. Профілактика 1 раз на рік дозволить уникнути поломки, усувати яку, як ви розумієте буде дорожче.

Ремонт

Так, іноді вони ламаються. Ми в найкоротші терміни приїдемо на виклик і відремонтуємо ворота, ролети або автоматику, навіть якщо встановлювали інші хлопці. Досвіду наших установників достатньо, щоб провести ремонт будь-якої конструкції або двигуна. Якщо тільки це не ядерний реактор.

Модернізація

Покупка новинок це не тільки зайві витрати, але і зручність, нові можливості і більш сучасний дизайн. Якщо ви захочете встановити систему “Розумний будинок” – телефонуйте.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Чому обирають нас.

  Для нестандартних завдань ми знаходимо нестандартні рішення.

  Нам подобається те, що ми робимо, а не тільки заробляти гроші.

  Якщо ваше замовлення не може бути готове до потрібного терміну – ми так і скажемо.

  Розуміємо, що є моменти в нашій роботі, які потрібно виправляти. Ми їх виправляємо. Тому ваша критика-наші Сходи до успіху. Відгуки ви можетеоставить здесь. Ми обов’язково відповімо. Сподіваємося, будуть і позитивні відгуки.

  562

  Установок за год

  254

  Сданных объектов

  118

  Постійних клієнтів

  180

  Проехали тыс.км