автоматический шлагбаум ASB6000

Автоматичний шлагбаум-універсальний засіб контролю транспортного потоку на підприємствах і приватних територіях. Встановлюють їх на стоянках, паркінгах, житлових комплексах, промислових і комерційних об’єктах. Шлагбаумна стріла (рейка) обмежує доступ на територію будь-якого виду транспорту, на повне закриття або відкриття рейки йде від 2 до 6 секунд в різних моделях.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Види шлагбаумів

  У компанії “Елпол” ви замовите систему контролю проїзду за параметрами вашого об’єкта. Класифікуються шлагбауми в залежності від ширини перекривається проїзду, інтенсивності руху і часу на роботу в режимі відкриття/закриття. Довжину стріли шлагбаума вибирають в залежності від ширини в’їзду на об’єкт. Зазвичай ця величина становить 3-6 метрів. Якщо тут же проходять люди, щоб кожен раз не піднімати стрілу шлагбаума, її роблять на 0,5-1 м менше ширини отвору, що досить для вільного проходження однієї людини. Довжина стріли впливає на швидкість роботи механізму в режимі відкриття/закриття – чим довше стріла, тим більше часу йде на виконання одного циклу. Інтенсивність-показник кількості циклів відкриття / закриття на годину. Наші монтажники встановлюють шлагбауми на отвори з інтенсивністю руху до 600 циклів на годину, і більше 600 циклів. Швидкість проходження циклу залежить від довжини стріли. Якщо у вас загороджувальний механізм з рейкою до 4 метрів, на цикл відкриття/закриття піде 2-3 секунди, на відкриття стріли більше 4 метрів буде потрібно 5-6 сек. ASB6000
  Картинки по запросу ASB6000
  Компанія “Елпол «пропонує жителям Одеси купити і встановити автоматичні шлагбауми від провідного виробника захисних систем на всій території СНД – компанії»Алютех”. Продукція “Алютех” відрізняється надійністю, безшумністю роботи, багатим функціоналом і широким ціновим діапазоном. Автоматичний шлагбаум від ” Алютех» поставляється з одним з чотирьох механізмів управління: блок керування. Це спеціальна панель, вмонтована на КПП, привести механізм в дію може охоронець; пульти ДУ; кодова клавіатура. Для приведення механізму в дію водій сам може набрати секретний код і дати механізму команду на відкриття стріли; індукційна петля. У ділянку дорожнього полотна перед загородженням монтують привід, який реагує на проїжджаюче авто і дає команду механізму на відкриття/закриття стріли. Також до одного з достоїнств компанії “Алютех” ми відносимо гнучку цінову політику. Ви купите загороджувальну установку з оптимальним для вас набором характеристик за максимально доступною ціною. Фахівці компанії “Елпол” проведуть попередні виміри і подальший монтаж конструкції. Одне з найпростіших і недорогих рішень – шлагбауми ASB6000 марки An-Motors. Вони поставляються в різній комплектації для прорізів 4, 5 і 6 метрів. Цей шлагбаум простий в установці і використанні. Двигун потужністю 200нм, оснащений примусовою системою охолодження, інтенсивність роботи до 70%. Всі робочі механізми металеві. ASB6000-це надійність при мінімальній вартості. Ми чекаємо вас в одному з наших офісів.