Вікна ПВХ

Сьогодні нікого вже не потрібно переконувати встановити металопластикові вікна. Більш того, більшість наших клієнтів з порога просять неодмінно енергозберігаючі вікна ПВХ. Тема збереження енергії популярна зараз, а вікна – якраз те, що допомагає її зберегти.

Зараз ми пропонуємо вікна та двері з профілю VEKA і VIBRA Light, Aluplast, Koning, Brokelman, Lider, КВЕ, TROCAL і KOMMERLING.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Vikra3-х камерный

  Профіль VEKA 3-х камерний

  Відмінний профіль для нашої кліматичної зони. Підходить для звичайних вікон ПВХ, дверей і балконних блоків. Надійно ізолює приміщення від вуличного шуму, високі показники теплоізоляції. Підходить для склопакетів до 32 мм завтовшки. Допускається посилення армуючим профілем замкнутого контуру. Таке вікно не перекосить в процесі експлуатації, воно буде легко відкриватися і закриватися, фурнітура не буде ламатися через неправильне розподілу навантаження.

  Весь профіль VIKRA виробляється на німецькому обладнанні, з використанням якісної сировини, про що є сертифікати якості. Пластик не схильний до пошкоджень від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Навіть через багато років від залишиться білим і глянцевим. Докладно

  Докладно

  Профіль VEKA 5-ти камерний

  Профіль максимально надійно захищає від шуму, холоду взимку і спеки влітку. Підходить для установки на великі отвори, володіє достатньою жорсткістю, щоб витримувати великі навантаження. Вікна їх цього профілю не змінять геометрію в процесі експлуатації. Пластик профілю виготовлений із спеціально розробленого матеріалу. Він стійкий до хімічних і атмосферних впливів, залишається білим і глянцевим, незважаючи на сніг, дощ, перепади температур і піщані бурі. Виготовляється за австрійською технологією, з використанням обладнання “Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co KG” виробництва Німеччини. Докладно

  Докладно


  Aluplast Ideal 2000 3-х камерний

  Найпопулярніший профіль цього виробника, один з кращих в світі. Компанія Aluplast входить в трійку виробників комплектації для вікон ПВХ. Виробництво в Німеччині, а торгові представництва розташовані в багатьох країнах світу.

  Aluplast відмінно підходить до умов нашого клімату, володіє достатньою теплоізоляцією. У поєднанні з енергозберігаючим склопакетом істотно скорочує втрату тепла з приміщення.

  Докладно

  Переваги профілю Aluplast :

  • Висока тепло -, звуко-ізоляції, захисту від злому, шуму, пилу, впливу атмосферних явищ.
  • Великий термін служби. Надійний матеріал, такі конструкції прослужать вам не менше 30 років. Це та сама “німецька якість”, яку всі так шукають.
  • Екологічність. Aluplast екологічно безпечний, його можна встановлювати в дитячих кімнатах, медичних і дитячих установах. Не містить свинцевих стабілізаторів. Він підлягає 100% вторинній переробці. З такими конструкціями ви можете не хвилюватися про безпеку навколишнього середовища.
  • Безліч модифікацій. Можна підібрати колір ламінації під внутрішню або зовнішню обробку вашого будинку. Aluplast дозволяє створювати конструкції самих хитромудрих форм: арочні, круглі, трапецієподібні або трикутні. Ми не обмежуємо вашу фантазію, ми втілимо в життя ваші бажання.

  Aluplast 4000

  п’яти камерний з двома контурами ущільнення. З великою камерою для підсилювача можна використовувати широку армуючу вставку. Конструкція від цього стає ще міцніше. Можна встановлювати на великі отвори, районів з посиленим вітровим навантаженням (берег моря, т.д.). Забезпечує максимальну теплоізоляцію приміщення.

  У виробництві використовуються новітні технології bonding inside, foam inside, powerdur inside. З ними стулки жорсткіше, поліпшена тепло -, звукоізоляція. Конструкція важить менше, ніж аналогічні інших виробників. За рахунок меншої ширини збільшується світловий отвір. Покупець виграє в ціні і в якості. Це надійний, міцний матеріал. Докладно