Ролетні системи

роллеты

Ролетні системи – це рольставні для вікон або дверей, в’їзні та гаражні рольворота, ролетні решітки. На зміну масивним металевим гратам, віконниць і воріт, що вимагає обслуговування, приходять легкі, прості у використанні і обслуговуванні, естетичні ролетні системи. Вони здатні захистити ваш будинок від вторгнення, сторонніх очей, складних погодних умов. Конструкція ролет складається з ламелей, які по напрямних шинах згортаються в захисний короб у верхній частині конструкції.

Залежно від профілю, конструкції і призначення бувають:

рольставні-ролети з профілю шириною 39-45 мм, встановлюються на вікна, двері;

ролетні решітки-ролети з гратчастого профілю;

рольворота-ролети з профілю 55-77 мм, встановлюються на великі отвори, або на отвори з високим вітровим навантаженням.

Плюси ролет:

 • захист від злому, сторонніх очей;
 • тепло -, шумоізоляція;
 • енергозбереження, підтримують комфортний клімат всередині приміщення;
 • простота, зручність використання і обслуговуванні;
 • добре виглядають;
 • широкий розмах цін .

роллеты на окна

Різновиди ламелей

Ламелі з різним заповненням мають різну міцність.

Пенозаполненние профілі виготовляють з алюмінієвої стрічки товщиною 0,3-0,5 мм, внутрішню порожнину заповнюють пінополіуретаном. Такі профілі більш легкі, надають достатню звуко -, теплоізоляцію.

Екструдовані профілі мають підвищену жорсткість. Вони встановлюються там, де пред’являються підвищені вимоги до надійності. Виготовляють такі ламелі з цільного алюмінієвого злитка, шляхом видавлювання через матрицю. Вибір кольорів профілів дає можливість вписати конструкцію в фасад будь-якої будівлі.

Управління ролетами

Управління проводиться ручним або електроприводом. Використовувати системи з ручним керуванням зручно в приміщеннях з малою кількістю вікон або в цілях економії. Ціна таких ролетних систем трохи нижче. Автоматичне управління-зручно для будівель з великим числом вікон, воно працює в декількох режимах, що робить використання ролет ще більш комфортним.

Компанія ” Елпол “(Одеса) – це команда фахівців. У нас великий досвід виготовлення і установки ролетних систем. Всі системи, які ми пропонуємо нашим клієнтам, підтвердили свою надійність багатьма роками експлуатації. Наша компанія працює у виробництві захисних конструкцій з 2006 р.у 2013 р. ми стали партнерами компанії «Алютех» – провідного виробника ролет на всій території СНД.

Фахівці “Елпол” (Одеса) проведуть замір і установку виходячи з параметрів об’єкта. Якщо будівля знаходиться в стадії будівництва, Ви отримаєте рекомендації щодо оптимальної для установки конфігурації прорізів. Ми пропонуємо гарантію на всю продукцію. При необхідності наші майстри зроблять якісний ремонт у зручний для вас час.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  Види профілів

  Кольорова гама

  Підготовка отвору

  Види монтажу

  Ручне керування

  Автоуправління

  Автоматика для ролет