рулонные шторыНа зміну портьєрам прийшли функціональні і прості в догляді рулонні штори або тканинні ролети. Це Системи, багато в чому перевершують своїх попередників в рівні комфорту від використання і легкості обслуговування. Вони являють собою цілісне тканинне полотно, намотане на вал або заховане в захисному коробі вгорі отвору або під стелею. Піднімаються і опускаються такі штори за допомогою спеціального механізму, у відкритому вигляді полотно фіксується в будь-якому положенні, завдяки чому ви можете створити легке затемнення в приміщенні або повністю закрити вікно.

Чим привабливі рулонні штори?

rulonnye shtory

Широкий вибір кольорів і фактур тканин дозволяє підібрати їх для кабінету, офісу, дитячої, кухні, спальні, вітальні або ж для офісу, бутіка, магазину і т. д.

Тканинні ролети можна використовувати як самостійний предмет інтер’єру і як доповнення до портьєрів і фіранок.

Серія тканин BLACKOUT має непрозору основу і на 100% захищає приміщення від сонця. Безосновні тканини мають різну ступінь прозорості в залежності від щільності і забарвлення.

Всі тканини мають антистатичне просочення, є пиловідштовхуючими, не вигоряють.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Что заказываете

  Сообщение

  rulonnye shtoryРулонні штори відкритої системи.

  Найбільш проста з усіх конструкцій. Являє собою полотно, намотане на вал, відкриття/закриття штор відбувається за допомогою шнура, пружини або електроприводу. Серед варіантів монтажу: кріплення на стіну, в отвір або до стелі. Вал з намотаним полотном може бути встановлений в декількох варіаціях: з прямою намотуванням (близьке прилягання до скла), зі зворотним намотуванням (з зазором між полотном і віконним склом на ширину рулону). Ви можете купити такі вироби за максимально доступною ціною, завдяки простоті їх конструкції.

  Зараз ми пропонуємо рулонні штори систем Besta mini і Besta standart. Besta mini встановлюється на отвори до 1250 мм шириною, використовується вал діаметром 17 мм, мініатюрна нижня планка. Дуже добре підходить для установки на віконні рами. Передбачено кілька варіантів кріплення. Рулонні штори системи Besta standart підійдуть для установки на отвори до 1550 мм.у цій системі вал діаметром 25 мм і більш масивна нижня планка. Можлива установка з магнітом і на струнах.

  rulonnye shtoryРулонні штори закритої системи.

  Конструкція являє собою рулон, захований в захисний короб, полотно штор рухається по двох напрямних уздовж вікна і фіксується в будь-якому положенні. Монтується закрита система безпосередньо на раму вікна, по краях встановлюють Декоративні напрямні, які компенсують просвіт між полотном і рамою, завдяки чому рулонна штора в закритому вигляді являє собою єдине ціле з віконною рамою. Монтаж рулонних штор закритої системи відбувається шляхом прісверліванія до штапика або способом приклеювання на спінену клейку стрічку, або на клейку стрічку на флізеліновій основі.

  Ми пропонуємо систему Besta Uni П-образними і плоскими напрямними, в залежності від конфігурації рами вашого вікна. Рулонні штори Besta Uni можна встановлювати на отвори до 1250 мм шириною.

  Зверніть увагу, в будь-який з перерахованих систем, є обмеження по висоті штори при використанні важких тканин типу blackout. Оскільки при намотуванні полотна на вал, утворюється рулон великого діаметру.

  За допомогою компанії “Елпол” ви можете купити і встановити штори, виготовлені за розмірами вашого вікна. Мінімальний розмір конструкції 50х50 см., Максимальна ширина 155 см, Висота – 140 см.

  Переваги штор від компанії ” Елпол”:
  рулонные шторы

  • створюють надійний захист від сонця;
  • прості в установці і експлуатації;
  • не вигоряють і не затримують пил;
  • у відкритому вигляді практично непомітні на вікні і не перешкоджають проходженню сонячних променів;
   можуть бути використані в комплексі зі звичайними портьєрами;
  • різні конструкції і діапазон цін.

   Замовте штори в компанії ” Елпол “(Одеса) і наші майстри проведуть попередні виміри, дадуть рекомендації по оптимальній для ваших вікон конфігурації штор, розрахують ціну замовлення і проведуть монтаж у зручний для вас час.

    

   Повну колекцію тканин дивіться тут.

  fotogalereya