Роллеты Одесса
Written by Елена

Осінь-пора благоустрою ділянки. Підготовка до зими

Осінь-пора підбивати підсумки і коштувати нові плани і перспективи.

У такий період хочеться не тільки думки привести в порядок, але і все навколо, в тому числі і ділянку. Благоустрій ділянки – справа непроста і трудомістка, так як вимагає чимало сил і фінансових вкладень, однак якщо знайти надійного виробника, то можна придбати якісну і високоміцну продукцію для благоустрою та безпеки вашого будинку і ділянки за досить доступною і прийнятною ціною. Саме такою компанією і є всім відома фірма з виробництва автоматичних воріт і ролетних систем Елпол. Ми вже більше двадцяти років тішимо своїх покупців продукцією найвищої якості, яка служить довгі роки без поломок і нарікань. З нами ви зможете не тільки прикрасити і облагородити свій двір або присадибну ділянку, а й зробити його повністю безпечним, захистивши від зломів.
Ми пропонуємо своїм покупцям широкий асортимент продукції, серед якої:
* Високоякісні ролетні системи (ролети, рольставні, рольворота і ролетні решітки);
* Різні види високоміцних і надійних воріт (ворота для паркінгу, секційні ворота, розпашні ворота, відкатні ворота, ворота ADS 400);
* Кілька видів сучасної і зручної у використанні автоматики для розпашних, гаражних, відкатних і секційних воріт;
* Шлагбауми різної довжини і з різною інтенсивністю роботи;
* Металеві та алюмінієві хвіртки;
* Алюмінієві конструкції (алюмінієві вікна, алюмінієві балкони, алюмінієві двері, алюмінієві перегородки);
* Рулонні штори (широкий вибір тканин різних текстур і відтінків для рулонних штор);
* Захист від сонця і негоди-маркізи і навіси;
* Двері та вікна з ПВХ;
* Металеві решітки на вікна, двері та балконні прорізи (стаціонарні, орні, розсувні, тамбурні).
У нас ви можете не тільки придбати різну продукцію для облаштування та безпеки вашого будинку і ділянки. Наші професійні та кваліфіковані фахівці швидко і точно проведуть виміри і установку всієї нашої продукції. Крім того, ми виробляємо гарантійне та сервісне обслуговування нашої продукції, а також її ремонт, який потрібен вкрай рідко. Ще ми можемо запропонувати своїм покупцям цікаву послугу модернізації, яка дозволить удосконалити і доповнити вже наявну продукцію.
Компанія Елпол-це висока якість, надійність і безпека! Ми гарантуємо вам красиву ділянку, доповнену різними новинками і сучасним обладнанням за досить доступною і прийнятною ціною!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *